krispol.in.ua

Гаражні ворота
Гаражні ворота KRISPOL функціональні, міцні та безпечні

а зовнішній вигляд завжди відповідає фасаду будівлі.

Гаражні ворота – один з найважливіших оздоблювальних елементів будівлі. Вони повинні бути функціональними, міцними, безпечними і відповідати фасаду. Усі ці умови відповідають воротам KRISPOL.

Ми пропонуємо: секційні та рулонні ворота з гарантією, монтажем та можливістю автоматизації.

5 років гарантії

5 років гарантії

Ворота за розміром

Ворота за розміром

Ворота Криспол

Секційні ворота KRISPOL

Те, як вони працюють, дає вам можливість отримати максимальний простір для стоянки автомобіля всередині гаража та на проїжджій частині. Майже необмежені варіанти виробництва дозволяють створювати інноваційні та унікальні рішення.
Секційні ворота можна пристосувати до різних типів гаражів. Високий рівень якості гарантує комфорт, безпеку та зручність користування, а також відмінну теплоізоляцію.

Теплі ворота - панель 40 або 60 мм

Секційні ворота KRISPOL виготовлені з панелей товщиною 40 мм, які заповнені пінополіуретаном і запечатані по всьому периметру та між сегментами. Форма верхньої арки була розроблена для оптимального притискання верхньої панелі воріт до перемички. Завдяки цьому ці ворота мають одне з найкращих теплоізоляційних властивостей на ринку: U = 1,12 [Вт / м2К] (коефіцієнт теплопровідності).
У нас є спеціальна пропозиція для енергоефективних будинків: ворота VENTE K2 RFS 60 товщиною збільшені до 60 мм. Ці ворота мають додаткове ущільнення з подвійним дном, панелі перетину та додаткове периферійне ущільнення, вирівнюючи теплові мости між стіною та кутами. Це дає змогу досягти U = 0,9 [Вт / м2K].
Секційні ворота можна пристосувати до різних типів гаражів та ширини входу – також для подвійних гаражів. Високий рівень продуктивності гарантує комфорт, безпеку та зручність користування, а також відмінну теплоізоляцію.

Суцільна конструкція

Незалежно від того, наскільки добре ворота виглядають зовні, не слід забувати, що вони повинні бути в першу чергу міцними.
Ми використовуємо рішення в механізмах секційних воріт, які його зміцнюють, полегшують монтаж та адаптацію до гаражного приміщення, а також забезпечують надійність та естетичний вигляд зсередини.

Всі металеві елементи воріт захищені від корозії.​​

Встановлюємо середні петлі в кожну панель воріт, що додатково збільшує жорсткість конструкції.

Ми фарбуємо бічну фурнітуру всередині дверей у колір, що відповідає кольору панелей.

Безпечне повсякденне життя

Ми постійно вдосконалюємо свою продукцію, впроваджуючи рішення, що підвищують безпеку використання та захищають механізми. У кожні ворота встановлюємо додатковий захист від падіння воріт.
У двигунах встановлений перемикач перевантаження, який піднімає ворота приблизно на 10 см, коли виникає опір. Автоматичні ворота також можуть бути обладнані фотоелементами, які запобігають закриттю, якщо між воротами виявлена перешкода. Ролики, встановлені у всіх воротах, можуть бути додатково обладнані кришками для захисту пальців. Ми також надали сегментам спеціально розроблену безпечну форму.

фотоелементи
Захищені панелі

Зручне обслуговування

Зручні ворота – це безперебійний, надійний та тихий пристрій. Комфорт користування забезпечується найкращою автоматизацією. Механізми, які використовуються в нашій продукції – це пристрої авторитетних виробників. Вони гарантують просту та безперебійну роботу, а також дозволяють підключати ворота до будь-якої системи «розумного будинку» та сигналізації.
Ми використовуємо ролики з кульковими підшипниками. Ми також мінімізували кількість зєднань на напрявляючих. Завдяки цим рішенням ворота працюють тихо та плавно. Кожні виготовлені нами ворота, незалежно від їх розміру, легко відкривається однією рукою, не застосовуючи фізичної сили. Це можливо завдяки двом торсіонним пружинам, що забезпечують оптимальний баланс воріт.

опори з захистом силова установка
Автоматика для воріт Krispol

Дізнайтеся відповідь на питання: "Чому варто встановлювати автоматичні ворота?"

Рулонні ворота

Рулонні ворота, зазвичай, встановлюють в гараж, в якому ми хочемо отримати максимально вільний простір.
Ворота відкриваються вертикально вгору, а полотно згорнуте в коробі зовні (RGZ) або всередині (RGW) гаража над вхідним отвором.

VENTE RGZ
VENTE RGZ
VENTE RGW
VENTE RGW

Дверні (вхідні) гаражні

Бічні гаражні двері, що відповідають воротам за кольором і типом тиснення, дозволяють отримати доступ до гаража без необхідності відкривати ворота.
Двері доступні в одинарному або подвійному варіанті листа.
Можливість ламінації майже всіх частин воріт та використання декоративних елементів, підібраних до воріт, забезпечує стабільну обробку фасаду гаража.

одностулкові
одностулкові
двостулкові
двостулкові

Колір

Секційні ворота доступні у понад 200 кольорів RAL та декількох десятках ламінації. Це дає можливість ідеально адаптувати ворота до фасаду та інших елементів дерев’яних виробів.

Галерея натхнення

Закрыть меню