krispol.in.ua

Захисні ролети
Забезпечте собі комфорт та безпеку з ролетами від KRISPOL.

Пропозиція захисних ролет включає різноманітність дизайну для кожного типу будівель, як для старих, так і для новобудов. Зокрема ми пропонуємо вбудовані системи – KALIMA RZ, які найкраще зменшують втрати тепла. Також в нашому асортименті віконні жалюзі (KALIMA RN) та фасадні (KALIMA RS). В даному розділі ознайомтесь з перевагами нашої продукції.

5 років гарантії

5 років гарантії

Ворота за розміром

Ворота за розміром

r1

Ізоляція

Ізоляційні властивості в нашому кліматі корисні протягом року. Взимку вони ефективно знижують витрати на опалення та допомагають підтримувати комфортну температуру вдома під час літньої спеки. За потреби – вони дозволяють ефективно затемнювати приміщення, наприклад, спальню дитини.

Комфорт

Жалюзі також забезпечують відчуття безпеки та близькості, а вночі захищають мешканців від надмірного шуму та освітлення ззовні. Москітні сітки, вбудовані в жалюзі, додатково захищають від комах, коли ми залишаємо вікна відкритими вночі.

Безпека

Хороша віконна фурнітура та спеціальні пакети для скління у вікнах, посилені роликовими жалюзі, які можна підключити до сигналізації або обладнати спеціальними огородженнями, є ефективним та практичним способом для потенційних вкрадачів. Крім того, завдяки інтеграції систем сигналізації з керуванням, жалюзі можна запрограмувати, щоб імітувати присутність членів домогосподарства.

Kalima RZ - Вбудовані ролети

Якщо найважливішою перевагою рулонних штор є тепло- та звукоізоляція для нас, особливо коли ми плануємо будувати пасивний будинок, ми досягнемо найкращих результатів, вибравши вбудовані жалюзі KALIMA RZ. Це система, яку можна планувати лише для інвестицій на етапі проекту. Тільки тоді можна спроектувати спеціальну форму підводки, в яку змонтовано коробку ролет.

Ці жалюзі, заплановані в архітектурному дизайні будинку, збагачують його візуально і значно покращують його теплоізоляційні властивості. Коробка встановлена в перемичці, а напрямні у віконному поглибленні. Це дає можливість огорожі та ідеальної ізоляції жалюзі, одночасно усуваючи втрати тепла завдяки т. Зв теплові мости. Рулонні штори KALIMA RZ також можна використовувати в розсувних вікнах – як HST, так і PSK.

Kalima RN / RT - Віконні ролети

У будинках, що знаходяться у відкритому корпусі, коли перегородок не має спеціальної форми, можна встановити віконні жалюзі KALIMA RN (та KALIMA RT, тобто можливість будівництва в будинках із більшою товщиною стін). Перевага цього типу рулонних штор – це естетичний та стриманий кінцевий результат.

Жалюзі монтується разом з вікном. Коробку поміщають в поглиблення під підвіскою. Його можна додатково укласти в одну або обидві сторони або залишити без будівництва. Цей тип установки дозволяє використовувати жалюзі як в недавно побудованих будинках, так і при заміні вікон. Технічні рішення Krispol дозволяють використовувати жалюзі для вікон також у розсувних вікнах – як HST, так і PSK.

Kalima RR / RS - Фасадні ролети

Навіть коли будинок повністю закінчений, ви можете встановити фасадні жалюзі KALIMA RS або RR. Броня їх котиться до коробки, розміщеної на стіні, над віконною виїмкою. Це найбільш універсальна система. Фасадні жалюзі можна встановлювати в різних приміщеннях, незалежно від способу та техніки їх зведення.

Корпус коробки доступний у двох варіантах: округлий (RR) або розрізаний під кутом 45 градусів (RS). Коробка, до якої згортається броня ролетної шторки, встановлюється над вікном, на фасаді або у віконній ніші. Кожух рулонної шторки, який ви можете ідеально відповідати фасаду та іншим архітектурним елементам, може грати декоративну роль.

Фасадні або вбудовані ролети, яке рішення вибрати?"

Ролетні системи в розрізі

Варто ознайомитись із конструкцією ролет, щоб краще зрозуміти її функціонування та знати, на які елементи слід звернути увагу при виборі типу та кольору ролет.

1. Короб
Залежно від типу ролет та монтажа, їх можна заховати під штукатурку або встановити накладним монтажем на фасад будівлі – в даному випадку можна покрити лаком будь-якого кольору або шпону у виборі декількох десятків конструкцій.

2. Металевий вал і привід
Вал, на який скручується захисне полотно ролет з прикріпленим ручним або електричним приводом.

3. Полотно ролет
Складається з алюмінієвих профілів, наповнених пінополіуретаном. Випускається в трьох варіантах висоти профілю, понад 20 привабливих конструкцій та кольорів.

4. Нижній профіль
Обладнаний резиновим ущільнювачем там можливістю установки замків безпеки.

5. Направляючи
Незалежно від системи, алюміній або ПВХ, вони оснащені щітковими ущільнювачами для забезпечення безперебійної та спокійної роботи захисних ролет.

Сучасні автоматичні ролети

Немає сумнівів, що автоматичні жалюзі вже стали стандартом. Вони забезпечують комфорт, сприяють економії енергії та підвищують ефективність захисту від злому. Варто повною мірою використовувати широкі можливості автоматизації та підлаштовувати її можливості під власні потреби.

Типи двигунів ролетних затворів

Двигуни для зовнішніх жалюзі розміщуються всередині сталевого валу обмотки, на який броня згортається, коли рулонний штор піднімається. Приводи відрізняються серед інших потужність, яка залежить від розміру і ваги жалюзі, методу управління, а також способу встановлення т. зв Кінцеві положення рулонних штор (місця, де штора зупиняється, коли вона повністю піднята або опущена). Вибираючи мотори для рулонних штор, варто звернути увагу на те, чи оснащені вони так званими функція виявлення. Він зупиняє мотор затвора, як тільки виявляється підвищений опір. Це захищає мотор від перевантаження і захищає штору від пошкоджень, наприклад, коли броня замерзає.

Приймачі

Радіокеровані двигуни повинні бути обладнані приймачами, тобто пристроями, що приймають сигнали від передавача. Якщо ми виберемо пульт управління з самого початку, продавець порадить нам двигуни із вбудованим радіо. Якщо ви зміните метод управління з дротового на радіо, вам потрібно буде придбати окремі приймачі. Зазвичай вони встановлюються всередині кожуха ролетної шторки.

Колір

Секційні двері доступні у понад 200 кольорів RAL та декількох десятках шпону. Це дає можливість воріт ідеально адаптуватися до фасаду та інших елементів дерев’яних виробів.

Закрыть меню