krispol.in.ua

Рулонні решітки
Тверде рішення для безпечного та відкритого інтер'єру.

Рулонні решітки – це пристрої, які одночасно виконують різні функції. Ми виробляємо їх у багатьох варіантах, як щодо класу опору злому, повітропроникності, типів приводів, так і доступних конструкцій та кольорів.

Як і у випадку з рулонними воротами, основною перевагою решіток є їх конструкція, що дозволяє використовувати корисну площу предмета з обох боків та під стелею.

2 роки гарантії

Ролети за розміром

Рулонні решітки Krispol

Сталеві та алюмінієві решітки

Ми пропонуємо алюмінієві та сталеві решітки. Сталеві решітки – важкі і довговічні механізми. Вони ідеально підходять для захисту приміщень для паркування та складських приміщень. Алюмінієві решітки – це легкі конструкції, призначені в основному для торгових точок у галереях, ювелірних салонах та ресторанах.

Зовнішній вигляд і конструкція рулонних решіток залежать від місця де вони будуть встановлені та функцій, які вони виконують. У приміщеннях, які повинні бути не тільки безпечними, але й помітними, працюють решітки, виготовлені з прямих або синусоїдальних сталевих труб. Алюмінієві решітки з прямокутними отворами ідеально підходять для сучасних інтер’єрів, які потребують високого рівня вентиляції. Решітки, виготовлені з перфорованих профілів зі сталі та алюмінію, одночасно забезпечують оптичний затвор та 28% повітропроникність. Алюмінієві та сталеві решітки з перфорованих профілів можна пофарбувати в один з 200 кольорів палітри RAL.

Безпека та надійність

Рулонні решітки оснащені захистом від падіння полотна або вбудованою в електропривід системою гальмування полотна воріт.Всі рішення можуть бути розширені додатковими засобами захисту – сигнальними лампами, корисними у великих промислових приміщеннях або фотоелементами, завдяки яким решітка піднімається автоматично при виявленні перешкоди на вхідному світлі. Так само захисні оптосенсори зупиняються і піднімають решітку, коли вона стикається з перешкодою.

Ми можемо виготовляти решітки у двох класах стійкості до взломів: WK2 та WK3 (EN 1627: 2011). Захист від злому являє собою болтовий замок, який встановлюється в нижній частині полотна, що запобігає відкриванню рулонної решітки зовні. Доступ до внутрішніх приміщень об’єктів, які потребують спеціального захисту, додатково забезпечується за допомогою карток доступу або кодової клавіатури. Виклик керуючого сигналу пристрою можна зашифрувати навіть із 9-значним кодом. Що стосується рулонних решіток, пам’ятайте про безпеку при підйомі. Захист від намотування на вал виявляє елементи, які знаходяться на полотні при відкриванні та зупиняє решітку.

Приводи (Двигуни)

Автоматичні решітки не тільки зручні. Функціональні сучасні приводи також гарантують безпеку використання та захищають механізм решітки. Залежно від призначення, розміру, ваги та умов будівництва рулонні решітки можуть приводитися в рух одним з трьох типів електроприводів.

Бічний, встановлений зверху трифазний привід використовується завдяки своїм параметрам і розмірам для інтенсивно використовуваних виробів з великими поверхнями.

Бічний, трубчастий однофазний привід – це нове рішення у пропозиції KRISPOL. Завдяки його будівництву він не потребує великих будівельних площ.

Однофазний центральний привід використовується в менших виробах, де інтенсивність роботи становить близько 5-10 циклів на день.

Трифазний привід збоку, встановлений зверху
Трифазний привід збоку, встановлений зверху
Бічний привід, трубчастий, однофазний
Бічний привід, трубчастий, однофазний
Центральний однофазний привід
Центральний однофазний привід

Колір

Рулонні решітки доступні у понад 200 кольорах RAL.

Галерея натхнення

Закрыть меню