krispol.in.ua

Рулонні ворота
Надійні, довговічні та безпечні для промисловості.

Промислові рулонні ворота повинні бути надійними, міцними та безпечними. Наша пропозиція включає безліч спеціальних рішень, що дозволяють адаптувати ворота до способу будівництва, конкретним застосуванням та умов, в яких вони будуть використовуватися.
Головною перевагою рулонних воріт є їх конструкція. Полотно воріт котиться на вал, який розташований над отвором, завдяки якому простір під стелею з

Ми пропонуємо: секційні та рулонні ворота з гарантією, монтажем та можливістю автоматизації.

2 рокі гарантії

Ворота за розміром

bramy_rolowane

Рулонні ворота - сталеві та алюмінієві

Пропозиція Krispol включає сталеві та алюмінієві ворота. Ізольовані ворота, які використовуються в місцях де важливо підтримувати температуру, виготовляються з профілів, які заповнені пінополіуретаном і герметичні по всьому периметру. Неізольовані ворота виготовляються з одностінних сталевих або алюмінієвих профілів. Це економічно-вигідна пропозиція, ідеальна для інтер’єру виробничих будівель та споруд, які не потребують теплоізоляції.

Промислові ворота мають зовсім різні призначення. Ми виготовляємо їх точно за вказаними розмірами, використовуючи рішення, які адаптують пристрої до різних завдань та умов будівництва. Це перфоровані профілі та “решітчасті” профілі (з отворами 100 × 30 мм). Цікавою пропозицією є так звані “Ворота з татуюванням”, тобто з індивідуально спроектованою перфорацією полотна.

СТАЛЕВІ РУЛОННІ ВОРОТА R1 SD – ізольовані

Полотно рулонних воріт з ізоляцією R1 SDP виконана із сталевих профілів висотою 10 см. Заповнюємо їх утеплювачем у вигляді пінополіуретану. Ізоляційні властивості також підсилюються системою верхніх (герметичних ущільнювачів), бокових (щіткових ущільнювачів) та нижніх ущільнювачів.

СТАЛЕВІ РУЛОННІ ВОРОТА R1 SS – неізольовані

Ворота R1 SS – це економічно вигідне рішення, яке чудово використовують для інтер’єрів промислових об’єктів та в будинках, які не потребують теплоізоляції. Полотно воріт виконана з одностінних сталевих профілів з гарячим оцинкованим покриттям. Вони доступні з пружинною системою (R1 SSG) або з електричним бічним приводом (R1 SSP).

АЛЮМІНІЄВІ РУЛОННІ ВОРОТА R1 AD – ізольовані

Полотно рулонних воріт з ізоляцією R1 ADP виготовлена з алюмінієвих профілів висотою 10 см. Теплова ізоляція забезпечується за рахунок наповнення профілів поліуретановою піною, що не містить CFC, а також системою верхнього, бічного та нижнього ущільнення. Модель R1 ADP обладнана електричним бічним приводом, що гарантує зручне використання.

АЛЮМІНІЄВІ РУЛОННІ ВОРОТА R1 AS – неізольовані

Неізольовані ворота – це економічна пропозиція, яка ідеально підходить для інтер’єрів промислових об’єктів та споруд, які не потребують теплоізоляції. Полотно воріт R1 AS виготовлена з алюмінієвих профілів висотою 9,1 см. Вони оснащені пружинним приводом (R1 ASG) або електричним бічним приводом (R1 ASP).

 

Безпека та надійність

Рулонні ворота оснащені захистом від падіння полотна або вбудованою в електропривід системою гальмування полотна воріт. Всі рішення можуть бути розширені додатковими захистами – сигнальними лампами, корисними у великих промислових приміщеннях або фотоелементами, завдяки яким ворота піднімаються автоматично після виявлення перешкоди на вхідному світлі. Аналогічно, захисні оптосенсори зупиняються і піднімають ворота після того, як вони зустрінуть перешкоду.

Протизломний захист являє собою болтовий замок, встановлений у нижній частині полотна, що запобігає відкриванню воріт з болтовим кріпленням зовні. Доступ до внутрішніх приміщень, які потребують спеціального захисту, додатково забезпечується за допомогою карток доступу або кодової клавіатури. Виклик керуючого сигналу пристрою можна зашифрувати навіть із 9-значним кодом.

Приводи

Автоматичні ворота не тільки зручні. Функціональні сучасні приводи також гарантують безпеку користування та захищають механізм воріт. Залежно від призначення, розміру, ваги та умов будівництва рулонні ворота можуть приводитися в рух одним із трьох типів електроприводів.

Бічний, встановлений зверху трифазний привід використовується завдяки своїм параметрам і розмірам для інтенсивно використовуваних виробів з великими поверхнями.

Бічний, трубчастий однофазний привід – це нове рішення у пропозиції KRISPOL. Завдяки його будівництву він не потребує великих будівельних площ.

Однофазний центральний привід використовується в менших виробах, де інтенсивність роботи становить близько 5-10 циклів на день.

Бічний трифазний привід зверху
Бічний привід, трубчастий, однофазний
Центральний однофазний привід

Колір

Рулонні ворота доступні в більш ніж 200 кольорах RAL.

 

Галерея натхнення

Закрыть меню