krispol.in.ua

Промислові ворота
Найкращі рішення, які будуть працювати в будь-яких умовах.

Неважливо, чи ми говоримо про невелику майстерню чи великий склад.

Для кожної інвестиції так само важливо створити безпечні та комфортні умови для розвитку бізнесу. Для цього створені наші секційні ворота.

Ми пропонуємо: секційні та рулонні ворота з гарантією, монтажем та можливістю автоматизації.

5 років гарантії

Ворота за розміром

bramy-przemyslowe-segmentowe

Сталеві або алюмінієві секційні ворота

Вибір типу секційних воріт залежить від їх призначення та місця їх встановлення. Сталеві ворота, виготовлені в двох основних варіантах: K2 IS і K2 IM, які ідеально підходять для промислових будівель. Секції воріт товщиною 40 мм наповнені пінополіуретаном. Для будівель, що потребують високої теплоізоляції, ми рекомендуємо найтепліші ворота KRISPOL K2 IS 60.

Окрім сталевих типів, ми також пропонуємо алюмінієві ворота K2 IA та K2 IP. Вузькі ворота K2 IA виглядають ідентично своєму сталевому аналогу K2 IS, але має меншу вагу та ще більшу стійкість до корозії. Цікавою альтернативою воріт з сендвіч панелею є повністю засклені ворота K2 IP, які відрізняються сучасним дизайном, відображаючи та висвітлюючи інтер’єри приміщень.

СТАЛЕВІ ВОРОТА K2 IS – ВУЗЬКИЙ ТИСНЕННЯ

Сталеві ворота K2 IS забезпечують надійний захист промислових об’єктів. Користувачі цінують їх за довговічність, стійкість до зовнішніх умов і міцну конструкцію. Щоденна експлуатація полегшується завдяки широкому виборі автоматики та аксесуарів.

СТАЛЕВІ ВОРОТА K2 IM – V-профілювання

Сталеві ворота K2 IM – це поєднання міцної сталевої конструкції з легкою, інноваційною формою, яка ефективно захищає кожну будівлю компанії. Завдяки стилю вони використовуються в сучасних приміщеннях. Панелі мають гладку текстуру та унікальний малюнок тиснення.

АЛЮМІНІЄВІ ВОРОТА K2 IA – ВУЗЬКИЙ ТИСНЕННЯ

Ворота K2 IA виготовлені з алюмінієвих листів і заповнені пінополіуретаном з ізоляційними властивостями, товщиною 40 мм. Використання алюмінію зменшує вагу дверної оболонки майже вдвічі порівняно зі сталевими воротами.

АЛЮМІНІЄВІ ВОРОТА K2 IР – ПАНОРАМНІ СЕКЦІЇ

Ворота із панорамними секціями забезпечують сучасний дизайн та максимальне використання природного світла. Панелі воріт заповнені одинарним або подвійним оргсклом, виготовленим з міцного і стійкого до подряпин пластику.

Широке використання

Гнучка пропозиція дозволяє нам задовольнити різні очікування. Ми знаємо, що кожен метр у вашому приміщенні є цінним, тому ми допомагаємо оптимізувати простір. Ми можемо встановити ворота 11 способами. Вони включають вертикальні направляючі, рішення для будівель з низькою та високою перемичкою та будинків з скатним дахом.

Ми постійно розвиваємо і вдосконалюємо свою продукцію. Ми пропонуємо численні функціональні доповнення. Індивідуальні бічні двері та службові двері дозволяють входити в будівлю без необхідності відкривати ворота. Високоякісна сировина та автоматика від відомих виробників гарантують довговічність та надійність.

Безпека та зручність

Зручні ворота – це безпроблемний пристрій, надійний і тихий. Комфорт використання забезпечується найкращою автоматизацією. Механізми, які використовуються в нашій продукції, – це пристрої авторитетних виробників. Вони гарантують просту та безперебійну роботу, а також дозволяють підключати ворота до будь-якої системи «розумного будинку» та сигналізації.

Дивіться відео, в якому ми представляємо роботу анти-вандальної системи

Колір

Промислові ворота доступні у понад 200 кольорів RAL

Галерея натхнення

Закрыть меню