krispol.in.ua

KRISPOL EASY ACCESS
Керування воротами за допомогою смартфона? Подивіться, як це легко!

Один пульт дистанційного керування - повний доступ

Система KRISPOL EASY ACCESS складається з контролера KRISPOL GATE та програми для мобільних телефонів. Контролер використовує технологію Bluetooth Smart, створюючи незалежну безпечну мережу в домашніх умовах. Всі з’єднання між шлюзом і телефоном зашифровані. Для активації пристрою не потрібно підключення до мережі WiFi або з’єднання з серверами чи панелями управління. Окрім питань безпеки, це рішення є корисним у випадку з воротами в окремо стоячих гаражах, які не завжди досягаються діапазоном домашньої мережі WiFi.

Інтелект в деталях

Автоматичні ворота KRISPOL можна швидко та легко адаптувати для управління вашим смартфоном. Все, що вам потрібно зробити, – це встановити контролер KRISPOL GATE безпосередньо на привід воріт і завантажити мобільний додаток, який автоматично розпізнає ворота гаража, відкриє та закриває їх.

Одночасний доступ декількох користувачів

Гаражні ворота KRISPOL можна керувати з багатьох мобільних пристроїв багатьма користувачами одночасно. Це зручне рішення для гаражів з двома автомобілями чи паркувальних автостоянок. Ви можете легко встановити доступ до воріт для більшої групи користувачів електронною поштою або SMS. Поділившись пристроєм з іншим користувачем, ви можете вибрати рівень обслуговування, який буде доступний (адміністратор, сім’я, гість).

Функції програми KRISPOL Easy Access

 • Пульт дистанційного керування
  Забезпечує простий доступ до воріт в межах досяжності, залишаючи можливість дистанційного керування.
 • Безпечне з’єднання
  Додаток використовує технологію Bluetooth Smart для створення незалежної захищеної мережі у вашому домі. Усі з’єднання зашифровані, і для активації пристрою не потрібно підключення до мережі Wi-Fi.
 • Співпраця з воротами KRISPOL
  Забезпечує прямий, швидкий зв’язок між мобільним пристроєм та приводом гаражних воріт. Не вимагає підключення до серверів або панелей управління.
 • Одночасний доступ декількох користувачів
  Ворота гаража можна керувати з багатьох мобільних пристроїв багатьма користувачами одночасно.
 • Оновлення технології через смартфон
  Оновлення програмного забезпечення безпосередньо з телефону або планшета.
 • Швидке реагування
  Без затримок під час керування гаражними воротами та можливість плавного управління доступом до кількох гаражних воріт
 • Приватний та громадський режим
  Можливість встановлення доступу до дверей або воріт для більшої групи користувачів електронною поштою або через SMS.

Завантажте додаток

Закрыть меню