krispol.in.ua

Бічні двері та гаражні ворота
Алюмінієві бічні двері найчастіше використовуються як зручний, додатковий вхід в гараж

Алюмінієві бічні двері найчастіше використовуються в якості зручного, додаткового входу в гараж, який обладнаний секційними або рухомими дверима. Двостулкові гаражні двері зазвичай виступають як самі ворота, особливо в місцях з незвичайними умовами будівництва. Обидва типи воріт повинні гарантувати ефективний захист гаража, довговічність, достатній рівень ізоляції, елегантний зовнішній вигляд та комфортне функціонування.

5 років гарантії

Продукція за розміром

drzwi_wejsciowe

СИСТЕМИ ДВЕРЕЙ

ОДНОСТУЛКОВІ БІЧНІ ДВЕРІ

Бічні двері виступають як зручний, додатковий вхід в гараж. Вони особливо практичні, коли гараж має додаткові функції, наприклад, зберігання інструментів або садового обладнання
Лист бічних дверей заповнений гаражними панелями, утепленими пінополіуретаном. Ці панелі можуть мати товщину до 60 мм. Це одні з найтепліших воріт KRISPOL, єдиних воріт на ринку, вироблених із панелей товщиною 60 мм по всій висоті. Такі теплі двері та ворота функціонують навіть у пасивних будинках.
Бічні двері ззовні можуть бути ламінованими в один з десятки візерунків, пофарбовані в один із понад 200 кольорів або структурно пофарбовані (колір панелей зсередини залишається білим). У більшості випадків дверний каркас ламінований або пофарбований в такий же колір, як і ворота, вікна чи дах будівлі.

Двері DB RM v - мікропрофілювання

Дверні двері DB RC горизонтальне вузьке пресування

Двері DB RFS без тиснення

Двері DB RA пресування в світлі ящики

Двері DB RA пресування в світлі ящики

Двері DB RA пресування в світлі ящики

ДВОСТУЛКОВІ ГАРАЖНІ ДВЕРІ

Висока тепло- і звукоізоляція гаражних воріт забезпечується конструкцією на основі системи теплого профілю, з теплоізоляцією, а також із заповненням панелей пінополіуретаном товщиною 40 мм.
Дана конструкція воріт гаража стосується навісних воріт, рішення, яке використовується в гаражах протягом багатьох років. . Проте, в даний час їх роботу може бути автоматизовано і відкривати віддалено за допомогою пульта дистанційного керування. Контроль доступу може базуватися на найновіших технічних рішеннях, таких як зчитувачі відбитків пальців та клавіатури коду.
Надзвичайно широкий вибір розмірів забезпечує адаптацію навіть до незвичайних проектів. Останні профільні системи дозволяють виготовляти гаражні ворота шириною до 2800 мм.
Дверні полотна заповнені гаражними панелями найвищої якості. Тому пропозиція включає всі моделі тиснення, що є в колекції секційних дверей KRISPOL. Кольори включають понад 200 кольорів RAL, а також фірмову колекцію ламінацій, в тому числі сучасні конструкції, подібні до дерева та металевого антрациту.

Безпечне повсякденне життя

Ми постійно вдосконалюємо свою продукцію, впроваджуючи рішення, що підвищують безпеку використання та захищають механізми. У кожні ворота встановлюємо додатковий захист від падіння воріт.
У двигунах встановлений перемикач перевантаження, який піднімає ворота приблизно на 10 см, коли виникає опір. Автоматичні ворота також можуть бути обладнані фотоелементами, які запобігають закриттю, якщо між воротами виявлена перешкода. Ролики, встановлені у всіх воротах, можуть бути додатково обладнані кришками для захисту пальців. Ми також надали сегментам спеціально розроблену безпечну форму.

Зручне обслуговування

Зручні ворота – це безперебійний, надійний та тихий пристрій. Комфорт користування забезпечується найкращою автоматизацією. Механізми, які використовуються в нашій продукції – це пристрої авторитетних виробників. Вони гарантують просту та безперебійну роботу, а також дозволяють підключати ворота до будь-якої системи «розумного будинку» та сигналізації.
Ми використовуємо ролики з кульковими підшипниками. Ми також мінімізували кількість зєднань на напрявляючих. Завдяки цим рішенням ворота працюють тихо та плавно. Кожні виготовлені нами ворота, незалежно від їх розміру, легко відкривається однією рукою, не застосовуючи фізичної сили. Це можливо завдяки двом торсіонним пружинам, що забезпечують оптимальний баланс воріт.

Дізнайтеся відповідь на питання: "Чому варто встановлювати автоматичні ворота?"

Рулонні ворота

Рулонні ворота, зазвичай, встановлюють в гараж, в якому ми хочемо отримати максимально вільний простір.
Ворота відкриваються вертикально вгору, а полотно згорнуте в коробі зовні (RGZ) або всередині (RGW) гаража над вхідним отвором.

Дверні (вхідні) гаражні

Бічні гаражні двері, що відповідають воротам за кольором і типом тиснення, дозволяють отримати доступ до гаража без необхідності відкривати ворота.
Двері доступні в одинарному або подвійному варіанті листа.
Можливість ламінації майже всіх частин воріт та використання декоративних елементів, підібраних до воріт, забезпечує стабільну обробку фасаду гаража.

Колір

Секційні ворота доступні у понад 200 кольорів RAL та декількох десятках ламінації. Це дає можливість ідеально адаптувати ворота до фасаду та інших елементів дерев’яних виробів.

Галерея натхнення

Закрыть меню